1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kale Servisi

Kale servisi olarak Kale markalı gömme rezervuarlarınızın tamirini yapmaktayız. Kale gömme klozet arızaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kale duvar içi gömülü sistem gömme rezervuar yedek parça değişimi yapılır. Müşterilerimize her zaman Kale özel servisi olarak orjinal yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Kale gömme rezervuarlarınızın su sızdırma sorunlarının başlıca nedeni doldurma ve boşaltma mekanizmasıdır.

Kale Gömme Rezervuar Tamir Hizmetleri

Kale rezervuar servisi spesifik servis olup garantisi bitmemiz ürünlere hizmet vermez. Gömme rezervuar servisi olarak sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Kale klozet onarım servisi olarak sıkça garanti dışı yada garanti kapsamından çıkan ürünlere onarım hizmeti veriyoruz. Kale klozet iç takım şamandıra boşaltma sistemi kapak kaldıraç tamirleri ve montaj hizmeti verilmektedir. Kale asma klozet servisi olarak arızalanan sorunlu rezervuar sistemlerin spesifik servis hizmeti sağlıyoruz. Size daha başarılı hizmet sunmak için aralıksız Kale servisi sağlamaktayız. Kale istanbul geneline yayılan servis ağıyla Kale etkileşim numaraları Kale Satış bayileri ve Kale yedek parça Kale iç takımı Kale Kumanda panelleri vs satış sonrası yedek parça hizmeti temin edebilirsiniz. Müşterilerimize daima Kale teknik servisi olarak özgün yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kale Rezervuar Yedek Parça Değişimi ve Onarımı

Gömme rezervuar arızalarını kolay biçimde onarım ederiz. Dilerseniz otomatik algılı olan cihazlarımızı el değmeden tertemiz biçimde kullanabilmeniz mümkün.Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Kale Markalarında Özel Servis Hizmeti Veriyoruz. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Markalarında Özel Servis Hizmeti Veriyoruz. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Ankara Vitra Rezervuar Tamiri Özel Servis Hizmeti Veriyoruz. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Ankara Kale Rezervuar Tamiri Özel Servis Hizmeti Veriyoruz. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Ankara Gömme Rezervuar Tamiri Özel Servis Hizmeti Veriyoruz.

İstanbul Kale Klozet Bölge Servisi

Özel Kale sifon servisimiz garanti dışı yada garanti süresi bitmiş sifonların tamirini ücretli yapar. Kale gömme klozet tamiri hakkında expert tesisatçı bularakta destek temin edebilirsiniz. Kale gömme rezervuar servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz. Aşağıda teferruatlı olarak gömme rezervuarın nasıl söküleceği ve tamirikonusunda görsel bir anlatım yapmamıza karşın karşılaşılabilecek planlanmayan meseleler yaşayabilir ve tesisatçıya gereksiniminiz olabilmektedir. Gömme rezervuar tamiri malzemesi olmaksızın yapılamadığından daima yapımcı firmaya bağlı kalınır. Kale gömme rezervuar tamiri su sızdırma problemlerinin başlıca gerekçesi doldurma ve boşaltma mekanizması tamirleri. Bozuk sifonların tamiri olasıysa onarım değil ise sıfırdan yedek parça değişimi yapıyoruz.

Kale Gömme Rezervuar Güncel Servis Fiyat Listesi

Kale Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Kale Servis Dahilmi Kale Servis Gelme Süresi Kale Toplam Hizmet Tutarı
Kale doldurma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 95 TL
Kale bolaştma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 100 TL
Kale doldurma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 150 TL
Kale boşaltma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 170 TL
Kale kumanda paneli montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 200 TL
Kale gizli tahalet musluğu tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 160 TL
Kale atık su emiz su kada değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  150 TL

Profesyonel Tamir Hizmeti

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gömme Rezervuar Tamirinde Duvar Kırılırmı?

Gömme klozet tamiri esnasında duvar yada hiç bir yer kırılmaz. Tamir sırasında tüm işlemler kumanda paneli sökülerek o kısımdan yapılır.

Gömme Rezervuar Tamirini Kimler Yapar?

Gömme klozet rezervuarlarının tamir işlemlerini markaya ait yetkili servisleri yapar. Bunun dışında gömme rezervuar özel servisleri ve bu konuda deneyimi olan tesisatçılarda yapmaktadır.

Her Marka Rezervuar Parçası Aynımıdır?

Markaların ürettikleri tüm rezervuarların parçaları ayrı olup hiç bir marka başka bir markaya uyum sağlamaz. Aynı marka olsa dahil modelleri arasında parça farkı yine vardır.

Hangi Bölgelere Servis Hizmetiniz Var?

Rezervuar teknik servis merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında olup Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet vermektedir. Şuan için Anadolu yakasında hizmet veremiyoruz.

Parçası Bulunmayan Ürünlerin Tamiri Mümkünmü?

Artık piyasada var olmayan bir gömme rezervuar markasının parçaları bulunamayabilir,yada çok eski model rezervuarların parça bulma sorunu olabilir. Tüm bu tip durumlarda servisimiz mutlaka çözüm bulmaktadır.

Servis Ortalama Ne Kadar Sürede Geliyor?

Servis araçlarımız genel olarak aynı gün içinde adresinize hizmet vermektedir. Yoğunluğa bağlı olarak servis talebinizden itibaren 1 ila 3 saat arası teknik servis gelmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kırılması gerektiğini söylenen duvarın içinde monteli klozetimizi kırmadan tamir ettiler bu firma işinde uzman tavsiye ederim.

Demet

Sanika marka rezervuar tamiri için bir çok yeri aradım çok yüksek fiyatlarla karşılartım bu firma uygun fiyatlı ve son derece uzman yardımınız için teşekkür ederim.

Songül

Tülay

Tülay

SORU VE ÖNERİLERİNİZİ BİZE İLETİN

Bize Ulaşın

Telefon numaralarımızdan bize her türlü bilgi ve şikayetleriniz için ulaşabilirsiniz.