1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Japar Servisi

Japar servisi olarak Japar markalı gömme rezervuarlarınızın tamirini yapmaktayız. Japar gömme klozet arızaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Japar duvar içi gömülü sistem gömme rezervuar yedek parça değişimi yapılır. Müşterilerimize her zaman Japar özel servisi olarak orjinal yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Japar gömme rezervuarlarınızın su sızdırma sorunlarının başlıca nedeni doldurma ve boşaltma mekanizmasıdır.

Japar Rezervuar Arızalarının Giderilmesi

Japar klozet gurubu ürünlerin bakım ve tamir işlerinde bizden spesifik servis desteği alabilrsiniz. Japar rezervuar servisi spesifik servis olup garantisi bitmemiz ürünlere hizmet vermez. Özel Japar sifon servisimiz garanti dışı yada garanti süresi bitmiş sifonların tamirini ücretli yapar. Japar gömme rezervuar servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz. Japar servise ulaşıp randevu alabilmek ve servisin gelmesi için günlerdir bekliyorum. Japar asma klozet servisi olarak arızalanan sorunlu rezervuar sistemlerin hususi servis hizmeti sağlıyoruz. Size daha başarılı hizmet sunmak için aralıksız Japar teknik servisi sağlamaktayız.

Japar Klozet İç Takım Tamir ve Değişim

Japar istanbul geneline yayılan servis ağıyla Japar etkileşim numaraları Japar Satış bayileri ve Japar yedek parça Japar iç takımı Japar Kumanda panelleri vs satış sonrası yedek parça hizmeti temin edebilirsiniz. Japar gömme klozet servisi gömme rezervuar yedek parça değişimi uygulanır. Müşterilerimize daima Japar teknik servisi olarak özgün yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Ankara Tesisat olarak diğer yandan her türlü Marka Ürünün servis işlerini gerçekleştirmektedir. Japar gömme rezervuarlarınızın birçok problemleri için servisimize ulaşabilirsiniz. Japar servisi gömme rezervuarlarında meydana gelebilecek arızalarınızı özgün yedek parça ile birlikte Esenler japar servisi olarak değiştirip ürünlerinizi ilk günkü vb çalışır halde teslim ediyoruz. Gerekirse Esenler japar servisi ürünlerine bakım desteği versinler.

İstanbul Japar Teknik Servis Hizmetleri

Japar servisi içerisinde firmamızı arayabilirsiniz. Japar servisi hususunda tecrübe sahibi ve yeteri dek bilgili Japar servisi ustalarımızda vardır. Gömme rezervuar servisi ekibimiz bütün markaların bütün modellerinde onarım hakkında bilgi sahibidir. Klozet onarım servisi olarak çok defa garanti dışı yada garanti kapsamından çıkan ürünlere onarım hizmeti veriyoruz. Size daha başarılı hizmet sunmak için aralıksız servis sağlamaktayız. Özel servis gerçekleştiren elemanlarımızın hepsi bölümünde uzmandır. Meydana gelen arızalarınızı en iyi şekilde tamir için İstanbul’un istediğiniz bölgesine servisinimiz bulunmaktadır.

Japar gömme klozet rezervuarınız iç takımı değişmesi gerektiğinde lütfen gömme rezerve hususunda tecrübeli şahıslara müracaat edin. Klozetin en oldukça rezervuar iç takımı ve su doldurma şamandırası bozunur. Japar klozet iç takım şamandıra boşaltma sistemi kapak kaldıraç tamirleri ve montaj hizmeti verilmektedir.

Japar Gömme Rezervuar Güncel Servis Fiyat Listesi

Japar Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Japar Servis Dahilmi Japar Servis Gelme Süresi Japar Toplam Hizmet Tutarı
Japar doldurma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 95 TL
Japar bolaştma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 100 TL
Japar doldurma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 150 TL
Japar boşaltma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 170 TL
Japar kumanda paneli montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 200 TL
Japar gizli tahalet musluğu tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 160 TL
Japar atık su emiz su kada değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  150 TL

Profesyonel Tamir Hizmeti

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gömme Rezervuar Tamirinde Duvar Kırılırmı?

Gömme klozet tamiri esnasında duvar yada hiç bir yer kırılmaz. Tamir sırasında tüm işlemler kumanda paneli sökülerek o kısımdan yapılır.

Gömme Rezervuar Tamirini Kimler Yapar?

Gömme klozet rezervuarlarının tamir işlemlerini markaya ait yetkili servisleri yapar. Bunun dışında gömme rezervuar özel servisleri ve bu konuda deneyimi olan tesisatçılarda yapmaktadır.

Her Marka Rezervuar Parçası Aynımıdır?

Markaların ürettikleri tüm rezervuarların parçaları ayrı olup hiç bir marka başka bir markaya uyum sağlamaz. Aynı marka olsa dahil modelleri arasında parça farkı yine vardır.

Hangi Bölgelere Servis Hizmetiniz Var?

Rezervuar teknik servis merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında olup Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet vermektedir. Şuan için Anadolu yakasında hizmet veremiyoruz.

Parçası Bulunmayan Ürünlerin Tamiri Mümkünmü?

Artık piyasada var olmayan bir gömme rezervuar markasının parçaları bulunamayabilir,yada çok eski model rezervuarların parça bulma sorunu olabilir. Tüm bu tip durumlarda servisimiz mutlaka çözüm bulmaktadır.

Servis Ortalama Ne Kadar Sürede Geliyor?

Servis araçlarımız genel olarak aynı gün içinde adresinize hizmet vermektedir. Yoğunluğa bağlı olarak servis talebinizden itibaren 1 ila 3 saat arası teknik servis gelmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kırılması gerektiğini söylenen duvarın içinde monteli klozetimizi kırmadan tamir ettiler bu firma işinde uzman tavsiye ederim.

Demet

Sanika marka rezervuar tamiri için bir çok yeri aradım çok yüksek fiyatlarla karşılartım bu firma uygun fiyatlı ve son derece uzman yardımınız için teşekkür ederim.

Songül

Tülay

Tülay

SORU VE ÖNERİLERİNİZİ BİZE İLETİN

Bize Ulaşın

Telefon numaralarımızdan bize her türlü bilgi ve şikayetleriniz için ulaşabilirsiniz.