1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Geberit Servisi

Geberit firması lavabo içinde bulunan bütün elemanların üretimini gerçekleştirerek başka bir firmaya ihtiyaç duymadan bireylerin banyolarında lavabo takımlarını tamamlamalarını gerçekleştiriyor. Gün içinde daimi olarak sarfedilen bir seksiyon olan banyoda yaşanan arızalarda kısa süre içinde müdahale gerekmekte.

Uzun kullanım hayat süresi ve korozyona karşı koruma bakımından farklıdırlar. Kolay kullanımlı koku alma ünitesi kendiliğinden aktive olur ve otomatik olarak kapanır. Taharet musluğu üzerindeki delikler her kullanım önce ve peşinden kendiliğinden su ile birlikte temizleniyor.

Geberit servisi akıllı klozetlerinin bütün classic fonksiyonlarını yayınlayan AquaClean Sela; sessiz TurboFlush teknolojili Rimfree (kanalsız) vitrifiye ve WhirlSpray taharet teknolojisi ile birlikte tertemiz bir temizlik sağlar. Masaj fıskiyesi yahut özellikle bayanlar için tertemiz duş olanağı da içeriyor. Bir butona basıldığı zaman taharet musluğu yer aldığı gizli bölümden ileriye çıkarak kullanıcıyı tertemiz bir biçimde sıcak su ile birlikte temizliyor.

Minimalist tasarımlarıyla en sofistike banyo dekorasyonları için bile kusursuz seçimdir. Güvenli ve ekonomik olup mimarlar için azami tasarım özgürlüğü sunar. Bireye spesifik tasarım ve motifler yapılmasına olana sağlar. Sade ve zarif tasarımının altında ilerlemiş ve yenilikçi teknolojiler bulunuyor. Ünlü ürün dizaynırı Uli Witzig ayırıcı dizayndan mesul.

Geberit Monolith rezervuar modülü vasıtası ile hiçbir şeyden taviz vermeniz gerekmez. Yüksek nitelik kaplama malzemesi vasıtası ile krom kaplama musluklarla muhteşem bir ahenk yakalar.