1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,25. Bu oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Creavit Gömme Rezervuar Servisi

Creavit servisi olarak Creavit markalı gömme rezervuarlarınızın tamirini yapmaktayız. Creavit gömme klozet arızaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Creavit duvar içi gömülü sistem gömme rezervuar yedek parça değişimi yapılır. Müşterilerimize her zaman Creavit özel servisi olarak orjinal yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Creavit gömme rezervuarlarınızın su sızdırma sorunlarının başlıca nedeni doldurma ve boşaltma mekanizmasıdır.

Creavit gömme rezervuar servisi özgün yedek parça montajı Creavit servisi Creavit klozet servisi. Creavit gömme klozetlerin iç takım montajı normal klozetlere vs olmayıp piyasada parça teminide basit değildir. Creavit spesifik rezervuar servisi olarak gömme sifonlarınızla alakalı birçok pürüz ve yedek parça montajı için bizden uzman destek temin edebilirsiniz. Creavit sifonların ankastre vana(taharet musluğu)tamiri creavit yazdırma düğmesi creavit rezervuar kapağı montajı creavit iç takımı değişimi vs hertürlü creavit yedek parça bünyemizde vardır. Gömme sistem rezervuar montajı iç takım değişimi musluk taharet musluğu vs parçaları creavit servisi firmamızdan alabilirsiniz.

Creavit Gömme Rezervuar Güncel Servis Fiyat Listesi

Klozet içine su akması doldurma boşaltma gurubunda yedek parça arızası neticesi kronik.  creavit gömme Rezervuar içerisindeki doldurma haznesi çalışıyorsa şamandırasını değiştirmek işe yarayabilir. Klozetin en epeyce rezervuar iç takımı ve su doldurma şamandırası bozunur. Arızalanan bozulan su kaçıran su doldurmayan klozet arızalarına çare üre. Rezervuar su kaçakları su tankı su doldurma ve boşaltma sistemi arızaları tarafımızca giderilir. Rezervuar su tankı su doldurma ve boşaltma arızaları tarafımızca giderilir.

Creavit Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Creavit Servis Dahilmi Creavit Servis Gelme Süresi Creavit Toplam Hizmet Tutarı
Creavit doldurma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 95 TL
Creavit bolaştma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 100 TL
Creavit doldurma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 150 TL
Creavit boşaltma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 170 TL
Creavit kumanda paneli montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 200 TL
Creavit gizli tahalet musluğu tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 160 TL
Creavit atık su emiz su kada değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  150 TL

Profesyonel Tamir Hizmeti

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gömme Rezervuar Tamirinde Duvar Kırılırmı?

Gömme klozet tamiri esnasında duvar yada hiç bir yer kırılmaz. Tamir sırasında tüm işlemler kumanda paneli sökülerek o kısımdan yapılır.

Gömme Rezervuar Tamirini Kimler Yapar?

Gömme klozet rezervuarlarının tamir işlemlerini markaya ait yetkili servisleri yapar. Bunun dışında gömme rezervuar özel servisleri ve bu konuda deneyimi olan tesisatçılarda yapmaktadır.

Her Marka Rezervuar Parçası Aynımıdır?

Markaların ürettikleri tüm rezervuarların parçaları ayrı olup hiç bir marka başka bir markaya uyum sağlamaz. Aynı marka olsa dahil modelleri arasında parça farkı yine vardır.

Hangi Bölgelere Servis Hizmetiniz Var?

Rezervuar teknik servis merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında olup Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet vermektedir. Şuan için Anadolu yakasında hizmet veremiyoruz.

Parçası Bulunmayan Ürünlerin Tamiri Mümkünmü?

Artık piyasada var olmayan bir gömme rezervuar markasının parçaları bulunamayabilir,yada çok eski model rezervuarların parça bulma sorunu olabilir. Tüm bu tip durumlarda servisimiz mutlaka çözüm bulmaktadır.

Servis Ortalama Ne Kadar Sürede Geliyor?

Servis araçlarımız genel olarak aynı gün içinde adresinize hizmet vermektedir. Yoğunluğa bağlı olarak servis talebinizden itibaren 1 ila 3 saat arası teknik servis gelmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kırılması gerektiğini söylenen duvarın içinde monteli klozetimizi kırmadan tamir ettiler bu firma işinde uzman tavsiye ederim.

Demet

Sanika marka rezervuar tamiri için bir çok yeri aradım çok yüksek fiyatlarla karşılartım bu firma uygun fiyatlı ve son derece uzman yardımınız için teşekkür ederim.

Songül

Tülay

Tülay

SORU VE ÖNERİLERİNİZİ BİZE İLETİN

Bize Ulaşın

Telefon numaralarımızdan bize her türlü bilgi ve şikayetleriniz için ulaşabilirsiniz.

 

Creavit Klozet Su Sızdırma Arızaları

Creavit Klozet sifon gömme rezervuar su kaçağı arızaları bekletilemez. Creavit gömme rezervuar servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz. Banyo dizaynlarında son derece sık bir tasarım olarak beliren gömme rezervuar bozukluk yaptığında su depolama da pürüz yaptığında yada şamandıra arızaları vb halinde ise başınızı ağrıta bilir. Meydana gelen arızalarınızı en iyi şekilde tamir için İstanbul’un istediğiniz bölgesine servisinimiz bulunmaktadır. Garantili klozet ve rezervuar tamiri ile birlikte 1 sene içerisinde yineleyen gömme rezervuar arızaları creavit servisi firmamızca giderilir. creavit servisi rezervuar tamiri sifon değişimi şamandıra arızaları usta ekibimiz ile birlikte kısa süre içerisinde giderilir.

Creavit Gömme Sifon Yedek Parça Değişim

Creavit klozet iç takım şamandıra boşaltma sistemi kapak kaldıraç tamirleri ve montaj hizmeti verilmektedir. Rezervuarlarda şamandıra sistemi ile birlikte çalışan mekanizmalar vardır.Özel Creavit sifon servisimiz garanti dışı yada garanti süresi bitmiş sifonların tamirini ücretli yapar. Creavit gömme klozet tamiri hususunda profesyonel tesisatçı bularakta destek temin edebilirsiniz. Gömme rezervuar tamiri malzemesi olmaksızın yapılamadığından daima yapımcı firmaya bağlı kalınır.