1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Sanica Servisi

Sanica servisi olarak Sanica markalı gömme rezervuarlarınızın tamirini yapmaktayız. Sanica gömme klozet arızaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanica duvar içi gömülü sistem gömme rezervuar yedek parça değişimi yapılır. Müşterilerimize her zaman Sanica özel servisi olarak orjinal yedek parça ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Sanica gömme rezervuarlarınızın su sızdırma sorunlarının başlıca nedeni doldurma ve boşaltma mekanizmasıdır.

İstanbul Sanica Bölge Teknik Servis Merkezi

Sanica Marka Gömme Rezervuar İç takım Tamir Değişim İşleri için Arayınız. Rezervuar son derece uzun yaşamlı tüketimi basit ve hijyenikliği basit banyolarda şık durmasına ötürü en son derece tercih edilen rezervuar sistemidir. Sanica Rezervuar bakım ve onarım Alanında Uzmanlaşmış ekip ve birinci nitelik malzemeleri kullanmaktadır. Kullanmış olduğunuz Rezervuar İç Takım ile birlikte alakalı bütün sorunlarınızda bizi arayarak bilgi ve tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. Klozet Ve Rezervuarlarımız Basınçlı Ve Klorlu Sulara Bağlı Olarak Rezervuar İç Takımlarının Contalarını Veya Flatör (Şamandıra) Arızalarına Yol Açar Kullanılmış Olan Malzemeninde Kalitesiz Bir Malzeme Olması Durumunda İç Takım Arızası Engellenemez Suların Yarattığı Kirlenmelerde Ciddi Sorunları Ortaya Çıkarır. Rezervuar İçindeki Doldurma Haznesi Çalışıyorsa Şamandırasını Değiştirmek İşe Yarayabilir. Rezervuar su kaçakları su tankı su doldurma ve boşaltma sistemi arızaları tarafımızca giderilir. Rezervuar su tankı su doldurma ve boşaltma arızaları tarafımızca giderilir.

Sanica Marka Gömme Sifonların Yedek Parça Değişimi

Özel Sanica sifon servisimiz garanti dışı yada garanti süresi bitmiş sifonların tamirini ücretli yapar. Sanica gömme klozet tamiri hususunda expert tesisatçı bularakta destek temin edebilirsiniz. Sanica gömme rezervuar servisi olarak sifon iç takım arızalarının tamirini yapıyoruz. Sanica gömme rezervuar tamiri su sızdırma problemlerinin başlıca sebebi doldurma ve boşaltma mekanizması tamirleri. Vitra ve Artema onarım servisleri hususi servis istanbulda anadolu yakası jakuzi tamiri yapan şirketler ustalar. Garantili klozet ve rezervuar tamiri ile birlikte 1 sene içerisinde yineleyen gömme rezervuar arızaları Avcılar sanica servisi firmamızca giderilir. Sanica servisi rezervuar tamiri sifon değişimi şamandıra arızaları usta ekibimiz ile birlikte kısa süre içerisinde giderilir.

Sanica Rezervuar İç Takım Onarım

Sanica klozet iç takım şamandıra boşaltma sistemi kapak kaldıraç tamirleri ve montaj hizmeti verilmektedir. Sanica asma klozet servisi olarak arızalanan sorunlu rezervuar sistemlerin spesifik servis hizmeti sağlıyoruz. Sanica istanbul geneline yayılan servis ağıyla Sanica etkileşim numaraları Sanica Satış bayileri ve Sanica yedek parça Sanica iç takımı Sanica Kumanda panelleri vb satış sonrası yedek parça hizmeti temin edebilirsiniz. Klozet onarım servisi olarak çoğu zaman garanti dışı yada garanti kapsamından çıkan ürünlere onarım hizmeti veriyoruz. Sanica servisi olarak sizlere en güzel hizmeti vermesi içerisinde bakımını yaparız.

Sanica Gömme Rezervuar Güncel Servis Fiyat Listesi

Sanica Yapılacak Onarım İşlem Açıklaması Sanica Servis Dahilmi Sanica Servis Gelme Süresi Sanica Toplam Hizmet Tutarı
Sanica doldurma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 95 TL
Sanica bolaştma conta değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 100 TL
Sanica doldurma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 150 TL
Sanica boşaltma grubu değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 170 TL
Sanica kumanda paneli montajı Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 200 TL
Sanica gizli tahalet musluğu tamiri Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün 160 TL
Sanica atık su emiz su kada değişimi Evet Min. 1 saat Max. Ertesi gün  150 TL

Profesyonel Tamir Hizmeti

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gömme Rezervuar Tamirinde Duvar Kırılırmı?

Gömme klozet tamiri esnasında duvar yada hiç bir yer kırılmaz. Tamir sırasında tüm işlemler kumanda paneli sökülerek o kısımdan yapılır.

Gömme Rezervuar Tamirini Kimler Yapar?

Gömme klozet rezervuarlarının tamir işlemlerini markaya ait yetkili servisleri yapar. Bunun dışında gömme rezervuar özel servisleri ve bu konuda deneyimi olan tesisatçılarda yapmaktadır.

Her Marka Rezervuar Parçası Aynımıdır?

Markaların ürettikleri tüm rezervuarların parçaları ayrı olup hiç bir marka başka bir markaya uyum sağlamaz. Aynı marka olsa dahil modelleri arasında parça farkı yine vardır.

Hangi Bölgelere Servis Hizmetiniz Var?

Rezervuar teknik servis merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında olup Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet vermektedir. Şuan için Anadolu yakasında hizmet veremiyoruz.

Parçası Bulunmayan Ürünlerin Tamiri Mümkünmü?

Artık piyasada var olmayan bir gömme rezervuar markasının parçaları bulunamayabilir,yada çok eski model rezervuarların parça bulma sorunu olabilir. Tüm bu tip durumlarda servisimiz mutlaka çözüm bulmaktadır.

Servis Ortalama Ne Kadar Sürede Geliyor?

Servis araçlarımız genel olarak aynı gün içinde adresinize hizmet vermektedir. Yoğunluğa bağlı olarak servis talebinizden itibaren 1 ila 3 saat arası teknik servis gelmektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kırılması gerektiğini söylenen duvarın içinde monteli klozetimizi kırmadan tamir ettiler bu firma işinde uzman tavsiye ederim.

Demet

Sanika marka rezervuar tamiri için bir çok yeri aradım çok yüksek fiyatlarla karşılartım bu firma uygun fiyatlı ve son derece uzman yardımınız için teşekkür ederim.

Songül

Tülay

Tülay

SORU VE ÖNERİLERİNİZİ BİZE İLETİN

Bize Ulaşın

Telefon numaralarımızdan bize her türlü bilgi ve şikayetleriniz için ulaşabilirsiniz.